Zawody strzeleckie 2012

Do tradycji szkoły weszły organizowane co roku wiosną zawody strzeleckie „Pszczela strzela”. Podobnie było także w tym roku o mistrzostwo Pszczelej Woli rywalizowała młodzież z internatu ZSR CKP w Pszczelej Woli. Zawody rozegrano w dwu kategoriach, dziewcząt i chłopców.
Zabawa była przednia i wrażeń sporo. Zawodnicy z dużym zaangażowaniem starali się jak najcelniej mierzyć do tarcz. Do ostatniego wystrzału ważyły się losy złotych medali. Ostatecznie zawody zakończyły się zwycięstwem Magdaleny Tochman w kategorii dziewcząt i Patryka Wróbla w kategorii chłopców.
Po medale sięgnęli:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce i złoty medal wystrzelała - Magdalena Tochman z kl. II TŻ
II miejsce i srebrny medal wystrzelała - Natalia Gąbka z kl. II TŻ
III miejsce i brązowy medal wystrzelała - Magdalena Osińska z kl. I TP

W kategorii chłopców:

I miejsce i złoty medal wystrzelał - Patryk Wróbel z kl. I TŻ
II miejsce i złoty medal wystrzelał – Paweł Rubaj z kl. II TŻ
III miejsce i złoty medal wystrzelał - Wojciech Matacz z kl. II TŻ

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny Pan Romuald Witamborski. Inicjatorami i współorganizatorami zawodów mających na celu promocję strzelectwa sportowego są panowie Adam Pidek i Romuald Witamboski. Zainteresowani doskonaleniem umiejętności strzeleckich mogą ćwiczyć na zajęciach sekcji strzeleckiej prowadzonej przez Pana Romualda Witamborskiego, które odbywają się w każdy poniedziałek na strzelnicy szkolnej w Pszczelej Woli.

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z zawodów: Zawody strzeleckie 2012

A.P.