Warsztaty szkoleniowe branży spożywczej

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego „Bakepol” Lublin 12.10.2015 r. - opiekunowie:

TERESA CHWAŁA, EWA TOMCZYK

Warsztaty szkoleniowe z branży spożywczej, prezentacja innowacyjnych technologii w cukiernictwie jak również degustacja smakołyków to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na naszych uczniów podczas Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL zorganizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie 12 października 2015 roku w Lublinie. Uczniowie kl. III A i B TŻ i kl. IV TŻ uczestniczyli w warsztatach z innowacyjnych technik cukierniczych poprowadzonych przez mistrzynie w tym fachu: Igę Sarzyńską i Martę Truskolawską. Pod okiem specjalistów uczyli się jak prawidłowo wypiec produkt regionalny jakim jest cebularz lubelski.

Targi były cennym doświadczeniem dla naszych uczniów, ponieważ pokazały jak wyglądają najnowsze technologie w cukiernictwie.

>galeria<

 

 

 

 

 

  

hspace="5" height="525" alt="" src="/upload/image/aktualnosci 2016/targi/pszczela targi1.JPG" />