Warsztaty bożonarodzeniowe w naszej szkole

 

Warsztaty bożonarodzeniowe w naszej szkole

W poniedziałek, 17 grudnia, odbyły się w naszej szkole warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Pszczela Wola przywitała nas tego dnia zimowym krajobrazem, a magiczny czas świąt zagościł wśród nas wraz z premierą szkolnych jasełek przygotowanych przez panią Ewę Wiorko, panią Ewę Wachowską i pana Jana Bartoszcze. Gościliśmy tego dnia uczniów ze szkoły podstawowej w Żabiej Woli, Osmolicach, Prawiednikach, Bychawce, Bystrzycy Starej, Zaraszowie, Czółnach. W zajęciach wzięli udział też uczniowie trzecich klas gimnazjum w Pszczelej Woli. Podczas warsztatów można było przygotować świąteczne stroiki, kartki czy udekorować pierniki. Atrakcją było wykonanie świeczki z więzy pszczelej. Jest nam bardzo miło, że nasze zajęcia spotkały się z tak dużym zainteresowaniem . Odwiedziło nas tego dnia prawie 220 osób! Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.