Pszczela Wola. Wakacyjne Szkolenia Jeździeckie Pszczela Wola 2013

Wakacyjne Szkolenia Jeździeckie Pszczela Wola 2013

Zapraszamy na szkolenia otwarte dla uczniów i osób z zewnątrz. Metodologia kształcenia mieści się w nurcie jeździectwa określanego jako naturalne, lub oparte na wiedzy – w tym teoretycznie i praktycznie o psychice i sposobach uczenia się koni.

Autorskie programy prowadzące od pracy z ziemi do skoków przez przeszkody: „Jeździec Sprawny, Bezpieczny, Skuteczny”, „Naturalnie Skoki”

Zapraszam:
Gimnazjalistów – aby poznali swoją przyszłą szkołę
Planujących zakup swojego konia, lub tych, którzy już go mają – a z nim problemy, których nie potrafią rozwiązać
Wchodzących w koński świat, bez względu na wiek
Chcących podnieść swoje umiejętności w zakresie jeździectwa i postępowania z końmi
Pragnących nauczyć się skoków na spokojnych, przygotowanych do tego koniach

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:
8-13.07 – termin tylko dla obecnych lub nowo przyjętych uczniów szkoły
15-20.07 + ew. start 21.07 JPL Chełm
22-27.07
29.07- 3.08 + ew. start 3.08 Wieża
19-24.08 + ew. start 25.08 JPL Famagusta

Konie
Bez wątpienia atutem szkolenia będą konie. Dzięki metodom treningu w trakcie całego roku szkolnego te same konie służą początkującym jeźdźcom i jednocześnie grupie trenującej skoki. Są spokojne i dobrze ułożone, wszystkie dorosłe konie w szkole skaczą, zagalopowują ze stępa i cofają. W szkole konie się rodzą, są układane i trenowane. Część, zwłaszcza po zakończeniu roku szkolnego jest przeznaczana do sprzedaży.
Dla zainteresowanych, szkolenie jest doskonałą okazją do wyboru spośród wielu i zakupu konia, przystępny poziom cenowy zależy w dużej mierze od poziomu umiejętności wierzchowca.

Szczegółowe informacje u instruktora
Wojciech Jachymek