Technikum Kelnerskie w naszej szkole

Od września tego roku w naszej szkole powstała klasa I technikum kelnerskiego. Oprócz przedmiotów teoretycznych duży nacisk kładziemy na praktyczne umiejętności naszych uczniów . Profesjonalnie przygotowany kelner wzbudza zaufanie, jest życzliwy i uprzejmy, potrafi wyjść z każdej nawet bardzo stresującej sytuacji, jest "żywą reklamą" "zakładu gastronomicznego", charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, pozytywnym nastawieniem do ludzi oraz łatwością komunikowania się z otoczeniem.
Nauka w naszym technikum daje uczniom częstą możliwość praktycznej nauki zawodu. Przygotowujemy i obsługujemy bardzo wiele uroczystości dla różnych instytucji w szkole i poza nią . Przyszli kelnerzy już od pierwszej klasy mają stworzoną możliwość sprawdzenia się w różnych zadaniach zawodowych, dzięki czemu kończąc naszą szkołę mają już spore doświadczenie i mogą z pełnymi kwalifikacjami starać się o zatrudnienie.

E.T.