Projekt AIESEC 2012

Już po raz kolejny mieliśmy okazję gościć studentów z zagranicy w naszej szkole. W dniach 08-12.10.2012 Marzieh Sarbaziazad z Iranu i Sinam Cam z Turcji prowadziły warsztaty dla naszych uczniów, prezentowały swoje kraje, przybliżając nam tradycje i zwyczaje jakże odległych dla nas kultur. Oprócz podstawowych zwrotów w języku perskim i tureckim nasi uczniowie szlifowali też angielski. Studentki zaś przeżyły chrzest pszczelarski, poznając w towarzystwie uczniów technikum pszczelarskiego możliwości produkcyjne szkolnych pracowni. Nie omieszkały też wypróbować szkolnej bazy jeździeckiej, uczestnicząc w zajęciach z jazdy konnej wraz z uczniami liceum jeździeckiego. A na półmetku tygodnia miały okazję popaść w kulinarny zachwyt, próbując potraw przygotowanych przez uczniów technikum żywienia w związku z zaliczeniem przez nich praktyk zawodowych.
Już dziś czekamy na kolejnych gości i przybywające wraz z nimi wrażenia.

mb