Narodowe Święto Niepodległości 2017

10 listopada w Pszczelej Woli uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wzruszającą i podniosłą lekcję historii, patriotyzmu, która przypomniała wszystkim o odwadze i poświęceniu naszych przodków w walce o niepodległość. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Narodowego, a następnie szkolni aktorzy przedstawili program poetycko-muzyczny, uświetniony pieśniami patriotycznymi w wykonaniu chóru szkolnego. Podczas całej uroczystości panowała wyjątkowa atmosfera, a na piersiach uczniów i nauczycieli na znak poczucia jedności narodowej lśniły przypinki patriotyczne. Występ naszych uczniów można było zobaczyć także w sobotę 11 listopada podczas mszy świętej o godzinie 9.00 w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Żabiej Woli.