Mój talent 2012

 

W dniu 10.12.2012 w naszej szkole po raz kolejny odbył się koncert pod nazwą „Mój Talent” jako finał akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W koncercie wzięli utalentowani ochotnicy pragnący zaprezentować nam, co potrafią. Jako pierwsze wystąpiły: Karolina Kozik i Gabrysia Durlik. Zaśpiewały utwór Ani Wyszkoni „Czy ten Pan i Pani”. Fenomenalne wykonanie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Następnie na scenę wkroczyli Krzysztof Popiński wraz z Wojciechem Liseckim, by zaprezentować skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Drzwi”. Dzięki ich talentom kabaretowym na sali rozbrzmiewały salwy śmiechu. Kolejnym uczestnikiem był Paweł Wójciak, który zaskoczył nas wyborem repertuaru i ruchem scenicznym. Następnym zaskoczeniem była dla nas choreografia uczniów z klasy I gimnazjum: Klaudii Oleksak, Kasi Batyry i Michała Górniaka, którzy wykonali zabawny układ taneczny do utworu „Gangam Style”.Później na scenę wszedł Grzegorz Boczek, który oszołomił nas swoim wykonaniem Europe „Final Countdown” na klawiszach. Wspaniałym wykonaniem utworu Boys Like Girls „Two is better than one” oczarowała nas Magda Mazurek, młody wokalny talent naszej szkoły. Przedostatnim uczestnikiem był szkolny zespół Nagana, w skład którego wchodzą „boski” Maciek Matejuk, Natalia Gąbka i Gabi Durlik, która po raz drugi zahwyciła nas swoim wokalem. Dodatkową atrakcją była solówka Gąbki na perkusji. Na zakończenie zaśpiewała po raz drugi Karolina Kozik w trudnym repertuarze Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Ten występ nadał całej uroczystości trochę powagi i dramaturgii.
Koncert udał się  perfekcyjnie. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, wprawiając w zachwyt całą publiczność.

Aleksander Szabat

Więcej zdjęć w galerii: Mój talent 2012