Pszczela Wola. Dni Otwarte w Pszczelej Woli 2018

Dni Otwarte w Pszczelej Woli 2018

Dziękujemy za odwiedziny

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom, którzy w dniach 23 i 24 marca 2018 odwiedzili naszą szkołę w ramach Dni Otwartych w Pszczelej Woli. W programie wydarzenia znalazła się prezentacja oferty edukacyjnej, spotkanie z Dyrektorem szkoły, zwiedzanie Pszczelej Woli, a także bogaty repertuar różnorodnych atrakcji. Z ogromnym uznaniem spotkały się spektakularne pokazy gimnastyczne oraz występ zespołu muzycznego. Gościom podobał się także taniec ludowy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Apis. Chętni mogli skorzystać z możliwości konnej przejażdżki, spróbować swoich umiejętności na strzelnicy, zmierzyć parametry antropometryczne, zapoznać się z życiem pszczół i techniką wykonywania świec woskowych, a także zapoznać się z kulturą różnych narodów prezentowaną przez cudzoziemców wchodzących w skład naszej społeczności uczniowskiej. W chłodne marcowe dni krzepiąca okazała się grochówka z kuchni polowej, a przyjemności kulinarnych dopełniły pszczelowolskie całuski, miód z naszej pasieki, świeże soki i słodki poczęstunek.

Wielkie podziękowania kierujemy do naszych uczniów za wspaniałe zaangażowanie w organizację Dni Otwartych!