Pszczela Wola. AIESEC w Pszczelej Woli

AIESEC w Pszczelej Woli

AIESEC w Pszczelej Woli. Odsłona trzecia

Wobec praktykowanej pomyślnie tradycji dbałości o powtarzalność doświadczeń udanych, Zespół Szkół Rolniczych CKP w Pszczelej Woli po raz trzeci zdecydował się podjąć współpracę w ramach inicjatywy międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Tym razem pszczelowolskie zaułki odwiedziła zupełnie egzotyczny duet Studentek: Cherie z Chin oraz Nelly z Brazylii.

Dla możliwie dużej liczby Uczniów, którzy w ostatnim tygodniu lutego mogli przez kolejne pięć dni uczestniczyć w prezentacjach warsztatowych przygotowanych przez naszych Gości, stanowiło to miłą odskocznię wobec rutynowych zajęć lekcyjnych.

Również popołudnia nie okazały się czasem bezczynnym. Wypełniły je prowadzone przez naszych Uczniów prezentacje pasieki szkolnej, stajni wraz z ujeżdżalnią, wycieczki piesze ku okolicznym atrakcjom, potem wspólne – nieco odleglejsze – ku Lublinowi, Kazimierzowi nad Wisłą. A w finale – wizyta robocza w gościnnych progach Spółdzielnia Pszczelarskiej 'APIS' w Lublinie.

Do tego wspólne posiłki, mieszkanie w internacie i pogawędki aż do regulaminowej ciszy nocnej. Pełnowymiarowo pożyteczny czas, już wypatrujący kolejnych możliwości.

ab