Wyniki zawodów 26 kwietnia 2009 r


Konkurs nr.1- 60cm zwykły Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Zuch Sylwia Kania Publiczne G im.Armii Krajowej w Jastkowicach 0 69,85
2 Andora GB Iwona Kępa Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 73,93
3 Felek Joanna Stefańczyk Wieża Dominów 0 81,85
4 Gala GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 82,13
5 Lawa Karolina Lasota Wieża Dominów 0 86,09
6 Wiagra GB Sylweser Tkaczyk Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 99,31
7 Felek Dominika Więcławska Wieża Dominów 0 105,81
8 Kair GB Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 86,65
9  Pers Katarzyna Herda LKJ Lublin 4 92,56
10 Mariska Małgorzata Wójcik Wieża Dominów 4 104,06
11 Klara GB Kamila Worobik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 111,78
12 Ratina-K Natalia Stachyra Kapriola Choiny 4 113,59
13 Kirkor GB Michał Bożemski Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 116,26
14 Filip Sylwia Początek LKJ Lublin 8 116,91
  Kajetanka GB Ola Joć Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
  Enzo Dorota Kwapiszewska nz elim  
  Alka GB Iwona Kępa Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
  Nikotyna Ola Joć Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
Przejazdy szkoleniowe      
   Pers Katarzyna Herda LKJ Lublin 0 65,12
  Ratina-K Natalia Stachyra Kapriola Choiny 0 103,9
  Filip Sylwia Początek LKJ Lublin 4 81,81
  Mariska Małgorzata Wójcik Wieża Dominów 4 102,28
Konkurs nr.2- 70cm zwykły Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Andora GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 64,88
2 Pers Katarzyna Herda LKJ Lublin 0 67,41
3 Zuch Sylwia Kania Publiczne G im.Armii Krajowej w Jastkowicach 0 74,35
4 Felek Joanna Stefańczyk Wieża Dominów 0 79,19
5 Gala GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 80,19
6 Wiagra GB Sylweser Tkaczyk Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 84,72
7 Felwes Dorota Poziomkowska Kapriola Choiny 0 86,19
8 Kajetanka GB Kamila Worobik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 64,28
9 Nikotyna Ola Joć Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 71,81
10 Kair GB Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 89,28
11 Lawa Karolina Lasota Wieża Dominów 4 94,19
12 Denim Sylwia Kania Publiczne G im.Armii Krajowej w Jastkowicach 4 108,87
13 Karla Ewa Ochal Wieża Dominów 8 81,34
14 Korso-Welt-K Dorota Poziomkowska Kapriola Choiny 8 85,28
15 Tajger Brygida Grzesiuk WKJ Lublin 8 97,75
16 Mariska Małgorzata Wójcik Wieża Dominów 8 98,72
  Alka GB Iwona Kępa Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
  Kirkor GB Michał Bożemski Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
  Klara GB Kamila Worobik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
Przejazd szkoleniowy      
  Felwes
 
Dorota Poziomkowska
Kapriola Choiny 0 82,35
Konkurs nr.3- 80cm zwykły Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Brzózka GB Anna Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 61,62
2 Essa Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 74,28
3 Parys młp Karolina Mulak Gimnazjum nr 10 w Lublinie 0 76,78
4 Karla Ewa Ochal Wieża Dominów 0 82,53
5 Android GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 82,75
6 Korso-Welt-K Dorota Poziomkowska Kapriola Choiny 0 88,25
7 Morena  Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 93,59
8 Andora GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 61,42
9 Harfa Barbara Serwatka SJ Karino Janów Lubelski, G. Publiczne Janów 4 76,22
10 Abra Brygida Grzesiuk WKJ Lublin 4 81,13
11 Denim Sylwia Kania Publiczne G im.Armii Krajowej w Jastkowicach 4 85,95
12 Panama Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 95,94
13 Elektor Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 8 82,75
  Tajger Brygida Grzesiuk WKJ Lublin elim  
  Gerald Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
Konkurs nr.4- 90cm zwykły Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Brzózka GB Anna Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 61,44
2 Morena  Adrian Kiesz Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 82,54
3 Essa Mateusz Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 74,63
4 Jard Agnieszka Mełgieś SJ Bonanza, V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie 4 105,38
5 Alka GB Kamila Worobik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 8 75,75
6 Boogie Katarzyna Babut Gimnazjum nr 11 Lublin 8 81,38
7 Parys młp Karolina Mulak Gimnazjum nr 10 w Lublinie 8 82,04
8 Kastoria Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 8 85,84
9 Android GB Marta Hammer Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 12 82,65
  Harfa Barbara Serwatka SJ "Karino" Janów Lubelski elim  
  Szaman Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim  
Konkurs nr.5- 100cm o wzrastającym stopniu trudności Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Jard Agnieszka Mełgieś SJ Bonanza, V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie 44 64,69
2 Inka Przemysław Wójcik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 38 52,12
3 Harfa Barbara Serwatka SJ "Karino" Janów Lubelski 34 98,57
4 Olimpiada Bartosz Boś SJ "Karino" Janów Lubelski 12 69,65
5 Wicher GB Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 6 62,56
6 Boogie Katarzyna Babut Gimnazjum nr 11 Lublin 4 59,64
Konkurs nr.6- 110cm o wzrastającym stopniu trudności Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Szamanka Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 44 53,87
2 Inka Przemysław Wójcik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 35 46,58
3 Olimpiada Bartosz Boś SJ Karino Janów Lubelski 8 66,66
Konkurs nr.7- 120cm o wzrastającym stopniu trudności Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Szamanka Paweł Jachymek Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 12 51,32
Konkurs nr.0- 50cm zwykły Wynik

Koń Zawodnik Klub/ Szkoła Pkt Czas
1 Nikotyna Weronika Worobik Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 0 59,68
2 Ratina-K Natalia Stachyra Kapriola Choiny 0 86,69
3 Filip Sylwia Początek LKJ Lublin 4 66,19
4 Kajetanka GB Monika Bartoszcze Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola 4 78,08
  Panama Agata Gajak Szkolny Klub Jeździecki APIS Pszczela Wola elim