W klasie europejskiej uczniowie doskonalą znajomość języków angielskiego i niemieckiego, a w ramach zajęć programowych i pozalekcyjnych rozwijają swoje zainteresowania i przygotowują się do jak najlepszego zdania matury. Przedmioty na poziomie rozszerzonym to język angielski, wiedza o społeczeństwie i  geografia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz naszą szkolną gazetkę języka niemieckiego

 

 

 

Projekty językowe

 

Projekt AIESEC 2012

(dodano: 2012-10-27)

 

Merhaba! Salam!

 

Już po raz kolejny mieliśmy okazję gościć studentów z zagranicy w naszej szkole. W dniach 08-12.10.2012 Marzieh Sarbaziazad z Iranu i Sinam Cam z Turcji prowadziły warsztaty dla naszych uczniów, prezentowały swoje kraje, przybliżając nam tradycje i zwyczaje jakże odległych dla nas kultur.

 

 

 

Deutsch-Wagen-Tour znów w Pszczelej Woli

(dodano: 2012-04-03)

 

 

Drugi cykl warsztatów z języka niemieckiego

 

28 marca po raz drugi odwiedził nas jeden z pięciu samochodów Deutsch-Wagen. Tym razem pani Agnieszka Ziółkowska przeprowadziła warsztaty dla uczniów szkół średnich. Uczniowie klasy I i II Technikum Pszczelarskiego z zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach z języka niemieckiego.

 

 

Dzień Irlandzki w szkole

(dodano: 2012-03-20)

 

Green day  ;)

 

Dzisiaj obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Św. Patryka, patrona Irlandii, który przypada na 17 marca. Tego dnia szkoła zamieniła się w szmaragdową wyspę, pełną legend, muzyki, poezji i tańca, a na każdym kroku widać było zielony kolor.

 

Multimedialna Pszczela Wola

(dodano: 2012-03-12)

 

Język angielski interaktywny

 

Od niedawna nasi uczniowie na lekcjach języka angielskiego korzystają z tablicy interaktywnej. Interwrite DualBoard to nowoczesny ekran multimedialny, który połączony jest z komputerem i projektorem multimedialnym.

 

AIESEC w Pszczelej Woli

(dodano: 2012-03-06)

 Odsłona trzecia


Wobec praktykowanej pomyślnie tradycji dbałości o powtarzalność doświadczeń udanych, Zespół Szkół Rolniczych CKP w Pszczelej Woli po raz trzeci zdecydował się podjąć współpracę w ramach inicjatywy międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Tym razem pszczelowolskie zaułki odwiedziła zupełnie egzotyczny duet Studentek: Cherie z Chin oraz Nelly z Brazylii.

 

 

 

Warsztaty z języka angielskiego

(dodano: 2012-01-27)

 

 

Irlandczyk w Pszczelej!

 

W dniu 25 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty w języku angielskim dla uczniów gimnazjum z Richardem Mullaney, rodowitym Irlandczykiem, który przyjechał do nas w ramach europejskiego programu edukacyjnego „Nauka bez granic” – Learning without borders.

 

 

 

Podsumowanie projektu AIESEC w województwie lubelskim

(dodano: 2011-11-22)

 

 

 

Express Your Knowledge

 

21 listopada 2011 uczniowie klasy IV TP Michał Robak, Łukasz Rugała, Krzysztof Tymiński, Jerzy Surmacz wraz z opiekunem brali udział w Gali wieńczącej jesienną VIII edycję projektu „Express Your Knowledge” 2011/2012, organizowanej przez AIESEC Polska.

 

 

 

 

Projekt AIESEC

(dodano: 2011-11-12)

 

Zajęcia z języka angielskiego ze studentami z Hiszpanii i Ukrainy

 

W dniach 7-10 listopada 2011 gościliśmy w Pszczelej Woli Liudmylę Kharchenko z Ukrainy oraz Fernanda Morcillo z Hiszpanii. Studenci przyjechali do nas w ramach programu AIESEC (z francuskiego Association Internationale des Etudiants en Sciences Economiques AT Commerciales).

 

 

Europejski Dzień Języków w Pszczelej Woli

(dodano: 2011-09-28)

 

Uczmy się języków obcych

 

Dnia 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia z udziałem naszych uczniów. Po raz pierwszy na scenie wystąpiły nasze pierwszaki (I a gimnazjum). Trzeba przyznać, że pomimo lekkiej tremy spisali się znakomicie.